RVMS Honor Roll


Submitted



BIDWELL — Here is the River Valley Middle School fourth nine weeks honor roll.

6A-Hatfield-Haylei Baird, Abbigail Browning, Trey Day, Layne Hall, Olivia Johnson, Paolo Jones, Jonathan Manley, Tanner McGuire, Tyler Phillips, Gage Riffle, Bailey Tracewell, Brianna Tracewell, Alexandria Triggs, Savannah White, Austyn Smith.

6B-Small-Logan Baker, Kendra Clark, Kenlee Cole, Madisyn Crisp, Trenton Day, Savannah Dobbins, Linea Hancock, Sunny Harmon, Alexis McCarty, D.J. Pelfrey, Lindia Phoenix, Ashtin Shriver, Isaiah Staten.

6C-Klingaman-Logan Bartels, Rebecca Cadle, Matthew Casey, Jordan Cochran, Molli Cooper, MJ Evans, Kyler Gallian, Chance Hall, Cody Hash, Katelyn Hatfield, Abbigail Hollanbaugh, Lydia Jones, Chloe Litchfield, Sarah Mitchell, Ella Nida, Aleigha Pennington, Noah Pennington, Aubrey Pollock, Kimberly Smith, Brooklyn Spencer, Sammi Walter, Loulou Wray.

6D-Garaffa-Autumn Brumfield, Kenna Burns, Brad Childress, Meranda Clark, Karlee Cox, Jake Delancey, Kayden Gibbs, Ava Green, Emma Hash, Isaac Hunt, Trenton Jones, Maria McFann, Kaylen McGuiness, Lilly Phillips, Kaitlin Schreiber, Kaylee Stumbo, Braden Swisher, Savannah Swords, Grace Truance.

6E-Jacks-Kyndall Beaver, Colten Bradley, Sierra Clay, Andrew Dodrill, Emma Dodson, Alex Harden, Baylee Helms, Hailey Johnson, Kylee Kemper, Emilee Lambert, Cory Litchfield, Kenzie Lloyd, Taylor Mathie, Alexis Nolan, Jack Paxton, Lane Petrie, Anthony Petty, Preston Reitmire, Zoie Rose, Morgan Sager, Luke Santos, Riley Spaun, Emma Truance, Hayden Weaver, Braden Young.

7A-Walker-Owen Barrett, Michael Brown, Addison Burke, Haley Clark, Thomas Coldwell, Abbie Fife, Sydney Gilbert, Madison Hall, Lillian Hawks, Reid Haynes, Taylor Hopkins, Hannah Johnson, Jackson Justice, Shayla Mullins, Emily Reynolds, Ruth Rickett, Dakota Scarberry, Cadence Shockey, Jena Shriver, Carl Stumbo, Skylan Wray.

7B-Graham-Hannah Allison, Jacob Bennett, Brandy Lambert, Kyle Neal, Dezirae Robinson, Alissa Watson, Nathaniel White, Riley Young.

7C-Roderick-Riley Bradley, Jayla Chick, Michael Conkle, Gabrielle Cooper, Christian Fry, Kirsten Groves, Emma Lucas, Tiffany McClintic, Seth Mitchell, Stevie White, Seth Witt.

7D-Holliday-Karina Barry, Carmen Gillenwater, Landon Goheen, Allison Hess, Andrew Huck, Hailey Jackson, Makayla Johnson, Kaylieona Kemper, Briana Martin, Joshua McCoy, Emma Mullins, Caleb Owens, Kadence Petrie, Alyssa Sargent-Holland, Emileigh Walters.

7E-Angel-Carmin Barcus, Hannah Chapman, Caunnor Clay, Grace Coleman, Carley Crawford, Shasta Craycraft, Brady Fitch, Taylor Fitch, Bransyn Gilbert, Jance Lambert, Carson Mares, Carsyn Miller, Madison Pratt, Zaira Rhodes, Trae Russell, Aubra Smith, Olivia Smith, Justin Stump, Lexi Sutphin, Kaden Thronton, Rylie Wolfe.

8A-Shepherd-Leigha Bays, Brooklyn Beaver, Brianna Bradbury, Jolene Braden, Will Cole, Eric Ferrell, Sophia Gee, Aiden Greene, Montanna Jennings, Haeden Kinder, Cheyenne Louden, Ariel Masters, Baylee Woodall.

8B-Hysell-Allison Arrowood, Chevy Barnes, Andrew Bentfeld, Aislynn Bostic, Nathan Brown, Brook Clonch, Haleigh Conant, Landon Dodrill, Grace Hash, Will Hash, Shaelyn Huffman, Kensi Lemley, Braden McGuire, Mason Rhodes, Preston Runyon, John Santos, Olivia Simms, Ian Swisher, Lexie Taylor, Zoe Taylor, Lauren Twyman, Matthew Witt, Riley Wooldridge, Cody Wooten.

8C-Warden-Lacie Barnette, Grace Bays, Haley Brammer, Nate Cadle, Alexis Dale, Isabella Dobbins, Austin Donohue, Hunter Eblin, Javan Gardner, Annabel Greathouse, Lacee Jennings, Erika Justus, Jaylyn Lee, Dalton Mershon, Caden Pennington, Kelsey Price, James Rhodes, Leah Roberts, Ethan Schultz, Brooklyn Sizemore, Amanda Velazquez.

8D-Bryant-Morrisa Barcus, Levi Dodrill, Grace Gilmore, Cole Johnson, Ryan Jones, Jenna Meade, Michael Miller, Sheyenne Minshall, Kate Nutter, Kalea Sellers, Carly Sigman, Trey Walter, Cheyenne Warren.

8E-McGuire-Lexy Black, Christopher Goheen, Skyla Jones, Jamie Raines, Whitt-Billy Crossen, Colt Engle, Michael Ferrell, Jeremiah Johnson, Samantha Mitchell, Eldeena McGeorge, Matthew Miller.

Submitted