RVMS honor roll


Staff Report



BIDWELL — River Valley Middle School presents its third nine-weeks honor roll listings.

6A-Hatfield-Haylei Baird, Abbigail Browning, Trey Day, Addison Glassburn, Layne Hall, Olivia Johnson, Paolo Jones, Jonathan Manley, Tanner McGuire, Tyler Phillips, Gage Riffle, Brianna Tracewell, Alexandria Triggs.

6B-Small-Logan Baker, Kaylee Barnette, Kendra Clark, Kenlee Cole, Madisyn Crisp, Trenton Day, Savannah Dobbins, Linea Hancock,Sunny Harmon, Brooklyn Jones, Jason Lawson, Alexis McCarty, Mallorie McCormick, D.J. Pelfrey, Lindia Phoenix, Ashtin Shriver, Isaiah Staten, Alexeya Young.

6C-Klingaman-Rebecca Cadle, Matthew Casey, Molli Cooper, MJ Evans, Caiden Fulks, Kyler Gallian, Chance Hall, Cody Hash, Katelyn Hatfield, Abbigail Hollanbaugh, Laniyah Jones, Lydia Jones, Clayton Leonard, Chloe Litchfield, Sarah Mitchell, Ella Nida, Aleigha Pennington, Noah Pennington, Aubrey Pollock, Kimberly Smith, Brooklyn Spencer, Damon Taylor, Sammi Walter, Loulou Wray.

6D-Garaffa-Autumn Brumfield, Kenna Burns, Brad Childress, Meranda Clark, Karlee Cox, Ava Green, Emma Hash, Trenton Jones, Maria McFann, Kaylen McGuiness, Lilly Phillips, John Siciliano, Kaylee Stumbo, Ryan Swick, Savannah Swords, Grace Truance, Taylor Whealdon.

6E-Jacks-Kyndall Beaver, Colten Bradley, Sierra Clay, Andrew Dodrill, Emma Dodson, Alex Harden, Baylee Helms, Hailey Johnson, Kylee Kemper, Emilee Lambert, Cory Litchfield, Kenzie Lloyd, Taylor Mathie, Alexis Nolan, Jack Paxton, Lane Petrie, Anthony Petty, Zoie Rose, Morgan Sager, Luke Santos, Damion Shriver, Abigail Siciliano,Riley Spaun, Emma Truance, Braden Young.

7A-Walker-Owen Barett, Michael Brown, Addison Burke, Haley Clark, Thomas Coldwell, Abbie Fife, Sydney Gilbert, Adam Green, Madison Hall, Lillian Hawks, Reid Haynes, Taylor Hopkins, Hannah Johnson, Jackson Justice, Shayla Mullins, Kaylee Norman, Emily Reynolds, Ruth Rickett, Dakota Scarberry, Cadence Shockey, Jena Shriver, Markaela Simms, Carl Stumbo, Skylan Wray.

7B-Graham-Hannah Allison, Jacob Bennett, Chayna Cardwell, Kaleb Cordell, Madison Dinguss, Robbie Keeton, Brandy Lambert, Kyle Neal, Wesley Perry, Dezirae Robinson, Alissa Watson, Nathaniel White, Riley Young.

7C-Roderick-Kade Alderman, Riley Bradley, Jayla Chick, Michael Conkle, Gabrielle Cooper, Bradley Ditty, Christian Fry, Kirsten Groves, Logan Hancock, Emma Lucas, Tiffany McClintic, Seth Mitchell, Ayden Neville, Krista Powell, Owen Smith, Stevie White, Seth Witt.

7D-Holliday-Karina Barry, Allison Brown, Riley Evans, Carmen Gillenwater, Landon Goheen, Allison Hess, Andrew Huck, Hailey Jackson, Makayla Johnson, Kaylieona Kemper, Briana Martin, Joshua McCoy, Emma Mullins, Caleb Owens, Kadence Petrie, Brayden Robie, Jaden Runyon, Alyssa Sargent-Holland.

7E-Angel-Carmin Barcus, Hannah Chapman, Caunnor Clay, Grace Coleman, Carley Crawford, Shasta Craycraft, Brady Fitch, Taylor Fitch, Bransyn Gilbert, Jance Lambert, Carson Mares, Harley McFann, Carsyn Miller, Zaira Rhodes, Trae Russell, Aubra Smith, Olivia Smith, Lexi Sutphin, Kaden Thronton, Rylie Wolfe.

8A-Shepherd-Brianna Bradbury, Jolene Braden, Holiday Brown, Will Cole, Eric Ferrell, Sophia Gee, Aiden Greene, Montanna Jennings, Cheyenne Louden, Ariel Masters, McKenzie Phillips, Dalton Taylor, Baylee Woodall.

8B-Hysell-Allison Arrowood, Chevy Barnes, Andrew Bentfeld, Aislynn Bostic, Nathan Brown, Brook Clonch, Haleigh Conant, Landon Dodrill, Grace Hash, Will Hash, Shaelyn Huffman, Kensi Lemley, Braden McGuire, Mason Rhodes, Preston Runyon, John Santos, Olivia Simms, Ian Swisher, Lexie Taylor, Zoe Taylor, Lauren Twyman, Matthew Witt, Riley Wooldridge, Cody Wooten.

8C-Warden-Lacie Barnette, Grace Bays, Haley Brammer, Kyla Craycraft, Alexis Dale, Isabella Dobbins, Austin Donohue, Hunter Eblin, Javan Gardner, Annabel Greathouse, Lacee Jennings, Erika Justus, Jaylyn Lee, Dalton Mershon, Caden Pennington, Leah Roberts, Ethan Schultz, Brooklyn Sizemore, Amanda Velazquez.

8D-Bryant-Izabellah Ashworth, Levi Dodrill, Grace Gilmore, Cole Johnson, Ryan Jones, Sheyenne Minshall, Edgar Nolan, Kate Nutter, Carly Sigman, Trey Walter.

8E-McGuire-Lexy Black, Christopher Goheen, Dejah Holland, Skyla Jones, James Lawson, Sierra McClure, Timothy Phillips.

Whitt-Billy Crossen, Colt Engle, Michael Ferrell, Jeremiah Johnson, Samantha Mitchell, Eldeena McGeorge, Matthew Miller.

Staff Report