RVMS Honor Roll


Submitted



BIDWELL — River Valley Middle School has released its second nine weeks Honor Roll.

6A – Hatfield – Haylei Baird, Abbigail Browning, Trey Day, Addison Glassburn, Mallory Hamilton, Jonathan Manley, Tanner McGuire, Tyler Phillips, Gage Riffle, Ethan Roberts, Alexandria Triggs, Savannah White.

6B – Small – Logan Baker, Spencer Christian, Madisyn Crisp, Trenton Day, Linea Hancock, Brooklyn Jones, Alexis McCarty, Lindia Phoenix, D.J. Pelfrey, Alex Roush, Ashtin Shriver, Isaiah Staten, Alexeya Young.

6C – Klingaman – Logan Bartels,Mason Browning, Rebecca Cadle, Molli Cooper, MJ Evans, Caiden Fulks, Kyler Gallian, Chance Hall, Katelyn Hatfield, Abbigail Hollanbaugh, Laniyah Jones, Lydia Jones, Clayton Leonard, Chloe Litchfield, Sarah Mitchell, Ella Nida, Aleigha Pennington, Noah Pennington, Aubrey Pollock, Kimberly Smith, Brooklyn Spencer, Damon Taylor, Sammi Walter, Loulou Wray.

6D – Garaffa – Jorja Belcher, Autumn Brumfield, Kenna Burns, Brad Childress, Meranda Clark, Karlee Cox, Jake Delancey, Kayden Gibbs, Ava Green, Emma Hash, Isaac Hunt, Trenton Jones, Maria McFann, Kaylen McGuiness, Lilly Phillips, John Siciliano, Kaylee Stumbo, Ryan Swick, Braden Swisher, Savannah Swords, Grace Truance, Taylor Whealdon.

6E – Jacks – Kyndall Beaver, Daniel Binns, Colten Bradley, Sierra Clay, Andrew Dodrill, Emma Dodson, Alex Harden, Baylee Helms, Hailey Johnson, Kylee Kemper, Emilee Lambert, Cory Litchfield, Kenzie Lloyd, Taylor Mathie, Alexis Nolan, Jack Paxton, Lane Petrie, Anthony Petty, Morgan Sager, Luke Santos, Abigail Siciliano,Riley Spaun, Emma Truance, Braden Young.

7A – Walker – Owen Barett, Michael Brown, Addison Burke, Haley Clark, Thomas Coldwell, Abbie Fife, Sydney Gilbert, Adam Green, Madison Hall, Lillian Hawks, Reid Haynes, Taylor Hopkins, Hannah Johnson, Jackson Justice, Shayla Mullins, Kaylee Norman, Emily Reynolds, Ruth Rickett, Dakota Shriver, Cadence Shockey, Jena Shriver, Markaela Simms, Carl Stumbo, Kaila Webb, Skylan Wray.

7B – Graham – Hannah Allison, Skot Belcher, Jacob Bennett, Kaleb Cordell, Robbie Keeton, Brandy Lambert, Kyle Neal, Dezirae Robinson, Alissa Watson, Nathaniel White.

7C – Roderick – Kade Alderman, Riley Bradley, Katlyn Chapman, Jayla Chick, Ashtin Childress, Michael Conkle, Gabrielle Cooper, Bradley Ditty, Garrett Facemire, Christian Fry, Kristen Groves, Logan Hancock, Emma Lucas, Tiffany McClintic, Seth Mitchell, Krista Powell, Mackenzie Taylor, Stevie White, Kylee Woyan.

7D – Holliday – Karina Barry, Joseph Dawson, Carmen Gillenwater, Allison Hess, Andrew Huck, Hailey Jackson, Makayla Johnson, Kaylieona Kemper, Briana Martin, Joshua McCoy, Emma Mullins, Caleb Owens, Kadence Petrie, Brayden Robie, Alyssa Sargent – Holland.

7E – Angel – Carmin Barcus, Hannah Chapman, Caunnor Clay, Grace Coleman, Carley Crawford, Shasta Craycraft, Brady Fitch, Taylor Fitch, Bransyn Gilbert, Jance Lambert, Zaira Orale, Madison Pratt, Trae Russell, Aubra Smith, Olivia Smith, Lexi Sutphin, Kaden Thronton, Jacob Winters, Jade Winters, Rylie Wolfe.

8A – Shepherd – Leigha Bays, Jolene Braden, Will Cole, Eric Ferrell, Sophia Gee, Aiden Greene, Montanna Jennings, Cheyenne Louden, Kaden Payne, Baylee Woodall.

8B – Hysell – Allison Arrowood, Chevy Barnes, Andrew Bentfeld, Aislynn Bostic, Nathan Brown, Brook Clonch, Haleigh Conant, Landon Dodrill, Grace Hash, Will Hash, Shaelyn Huffman, Kensi Lemley, Braden McGuire, Mason Rhodes, Preston Runyon, John Santos, Olivia Simms, Ian Swisher, Lexie Taylor, Zoe Taylor, Lauren Twyman, Riley Wooldridge, Cody Wooten.

8C – Warden – Lacie Barnette, Grace Bays, Haley Brammer, Nate Cadle, Kyla Craycraft, Isabella Dobbins, Austin Donohue, Hunter Eblin, Javan Gardner, Annabel Greathouse, Lacee Jennings, Erika Justus, Jaylyn Lee, Jacob Mays, Dalton Mershon, Ian Orale, Caden Pennington, Kelsey Price, Leah Roberts, Ethan Schultz, Brooklyn Sizemore, Amanda Velazquez.

8D – Bryant – Graceann Block, Levi Dodrill, Ilo Dodson, Grace Gilmore, Cole Johnson Sheyenne Minshall, Conner Nibert, Kate Nutter, Kalea Sellers, Carly Sigman, Trey Walter, Cheyenne Warren.

8E – McGuire – Lexy Black, Dante Fooce, Christopher Goheen, Levi Green, Dejah Holland, Josh Hunt, Skyla Jones, James Lawson, Alissa Marr, Sierra McClure, Charles McGuire, Wayne Workman.

Whitt – Colt Engle, Michael Ferrell, Samantha Mitchell, Eldeena McGeorge, Matthew Miller.

Submitted